Hakkımızda

Tusa Yapı olarak 1998 yılında kuruluşumuzdan itibaren ilkeli, çalışkan, dürüst ticaret felsefesi ile faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürmekdeyiz.

İnşaat taahhüt, ithalat ihracat ve dış ticaret tecrübemizin bizi getirdiği nokta da 3 ana başlık altında faaliyetlerimiz devam etmektedir.

  1. İnşaat Yatırım, proje geliştirme ve taahhüt. Yunanistan’ın Sakız adasında grup şirketimiz Alalina Pcc yatırımı olarak devam etmekte olan Alalina no1 projesi. 23 lüks konuttan oluşan denize sıfır yatırımımız halen inşaat aşamasındadır. Detaylı bilgi için alalina.gr web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  2. Dünyanın önde gelen batarya markası VOLA markasının Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan distribütörlüğü işini devam ettirmekteyiz. Yıllarca biriktirdiğimiz, inşaat ve banyo malzemeleri tecrübemiz ile hızlı iletişim, hızlı tedarik ve doğru bilgi ile müşterilerimizi memnun etmek birinci önceliğimiz.
  3. Dış Ticaret, Özellikle Yunanistan da kurulu Tusa Yapı Mike (Tusa Yapı Ltd Şti nin bünyesinde bulunan Yunanistan kardeş şirketi) aracılığı ile Türkiye deki üreticileri önce Yunanistan pazarı ve devamında Avrupa pazarı ile buluşturuyoruz.